MUPSA 15. YIL KONFERANSI

Bülent Ecevit Kültür Merkezi

20-21 Nisan 2024

MUPSA 15. Yıl Konferansı'na Hoşgeldiniz!

MUPSA olarak 15.yılımızı kutladığımız çok anlamlı olan bu senede; öğrencilik yıllarında MUPSA için çalışan, MUPSA kültürüne katkıda bulunan isimlerle bir araya geleceğimiz ve sektörün her alanını yakından inceleyerek alanında yetkin kişilerin kariyer yolculuklarını dinleyeceğimiz etkinliktir.

 

Katılımcıları Neler Bekliyor?

“Katılımcıları Neler Bekliyor?”

- Katılımcıların, eczacılık mesleğini farklı bakış açılarıyla yorumlayarak kariyer yolculuklarına yön vermesine yardımcı olmak,

-Sektörün ve departmanların önde gelen isimleriyle tanışma ve deneyimlerini dinleme şansı,

- Atölyeler ve training oturumlarıyla eşsiz ve uluslararası düzeyde bir kongre deneyimi,

- Fuaye alanında keyifli oyunlar ve birbirinden farklı çekilişler.

0

15 Yıldır Aktif

0

14 Ekip Arkadaşı

0

500+ Aile Üyesi

0

100+ Etkinlik Sayısı

MUPSA 10. Yıl Konferansı'ndan Kareler

1

MUPSA 10. YIL ULUSLARARASI KONFERANSI

MUPSA olarak 10. Yılımızı kutladığımız MUPSA 10. Yıl Uluslarası Konferansını 20 Nisan 2019’da başarıyla gerçekleştirdik. Programımız sayın dekanımız Prof. Dr. Ş. Güniz Küçükgüzel, MUPSA’nın aktifleşmesinde önemli rol oynayan değerli eski dekanımız Prof. Dr. Sevim Rollas ve 2018-2019 dönem başkanımız Edanur Karagöz’ün açılış konuşmalarıyla başladı. Sabah oturumlarından ilki olan MUPSA Zaman Tüneli paneli kıymetli MUPSA danışmanımız Dr. Öğr. Üyesi G. Hale Özcömert Coşkun’un moderatörlüğünde, MUPSA’nın biribirinden değerli mezunları Ecz. Nilhan Uzman, Dr. Öğr. Üyesi Göknil Pelin Coşkun ve Ecz. Naz Çakır’ın konuşmaları ile gerçekleşti. İkinci oturumumuz FIP Profesyonel Sekreteri Ecz. Ema Paulino’nun ilham verici konuşması ile devam etti.

20 Nisan • 2019

2

10. Yılımızı Kutladık

Sabah oturumlarımız, konferansımızın ana sponsoru Etkin Eczaclık Derneği’nin başkanı sayın Ecz. Hümeyra Cömerter ve bir diğer sponsorumuz Florame Türkiye Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Fatma Apaydın’ın sunumları ile sonlandı. Konferansımızın öğleden sonraki ilk oturumunda bizleri kırmayıp Avusturya’dan gelen sevgili Ecz. Songül Danlı ve Metrocity Eczanesinin sahibi Ecz. Gökhan Şeremet eczane eczacılığı hakkında sunumlarını gerçekleştirdiler. Oturumumuz sağlıkta dijital teknolojilerden bahsetmek üzere Yeşil Science kurucusu Dr. Yusuf Yeşil ile devam etti. Hayalleri ve Hikayeleri Olan Girişimci Eczacılar oturumunda ise akademisyen ve yazar Dr. Ecz. Metin Uyar ve Nativital Kurucusu Ecz. Sadettin Akça bizlere ufuk açıcı hikayelerinden bahsettiler.

20 Nisan • 2019

2

10. Yılımızı Kutladık

Son oturumumuzda SC Life Science Kurucusu Ecz. Şeyda Çaşkurlu sektör üzerine altın önerilerde bulundu. Eczacı adayları olan katılımcıların kafasındaki soru işaretlerini silen veya yeni yeni soru işaretleri oluşturan ilham verici sunumları için bütün konuşmacılarımıza tek tek teşekkürlerimizi sunuyoruz! Ve gelelim bu gurur ve duygu yüklü günü yaratan, aylardır hazırlanan ve her aşamasına emeği dokunan harika ekibe! Desteğini hiçbir zaman esirgemeyen danışman hocalarımız Dr. Öğr. Üyesi G. Hale Özcömert Coşkun ve Arş. Gör. Dr. Aslı Türe’ye, değerli MUPSA mezunlarımıza, hep yanımızda olan eski başkanlarımıza, aylardır arı gibi çalışan MUPSA yönetim kuruluna ve elimiz ayağımız olan sevgili back-up ekibine bütün emekleri için teşekkür ediyoruz, iyi ki varsınız! 10. yılımız kutlu olsun! MUPSA’yla kalın!

20 Nisan •2019

3

10. Yılımızı Kutladık

MUPSA ile dolu dolu geçen 10 yılı böyle kutladık!

20 Nisan •2019

4

10. Yılımızı Kutladık

MUPSA ile dolu dolu geçen 10 yılı böyle kutladık!

20 Nisan •2019

3

10. Yılımızı Kutladık

MUPSA ile dolu dolu geçen 10 yılı böyle kutladık!

20 Nisan •2019

previous arrow
next arrow

15. Yıl Konferansı Komitelerimiz

Sosyal Medya Komitesi

Sosyal medyada içerik üretme, etkinlik günü fotoğraf-reels çekimlerinde ve fuaye alanında fotoğraf köşesini hazırlama görevini üstlenir.

Kayıt Komitesi

Etkinlik kayıtlarının kontrolünü, fuaye alanında kayıtların tamamlanmasını, katılım belgesi ve çekilişler için oturum girişlerinde bilet kontrolü görevini üstlenir.

Konuşmacı Komitesi

Organizasyonun planlanma aşamasında etkinlik akışının belirlenmesi ve oturumlarda yer alacak çok değerli MUPSA mezunları ve konuşmacılarla iletişimi sağlar.

Lojistik Komitesi

Katılımcılara verilecek paketlerin hazırlanması, etkinlikle ilgili baskı işleri, workshop ve training oturumlarında gerekli materyallerin haırlanmasına yardımcı olma görevini üstlenir.

Etkinlik Alanı Komitesi

Etkinlik günü ve öncesinde alanın hazırlanması, katılımcıların karşılanması, fuaye alanında stantlarda çalışma (yiyecek-içecek-oyun-hazırlanan paketlerin katılımcılara verilmesi) görevini üstlenir.

Bilişim Teknolojileri Komitesi

Workshop ve Training oturumlarının kayıt kontrolü, etkinlik alanında teknik işlerin ayarlanması görevini üstlenir.

Tasarım Komitesi

Etkinlik organizasyonunda ve sosyal medyada kullanılacak materyallerin tasarımı görevini üstlenir.

Sosyal Etkinlik Komitesi

Fuaye alanında oyunlar, workshop ve training oturumlarının hazırlanması ve alanın düzenlenmesi görevini üstlenir.

Sponsorluk Komitesi

Etkinlikte yer alacak sponsorların bulunması ve sponsorlarla iletişimi sağlar.

Denetim Komitesi

Sponsorlarımız

Kongre Alanına Ulaşım

Bülent Ecevit Kültür Merkezi'ne  Kartal Marmaray durağında inerek ulaşabilirsiniz.

Konferans Konuşmacılarımız

Mehtap ÖZALTAY

Sanofi Türkiye ve İran'dan Sorumlu Ülke Farmakovijilans Müdürü

Elif Teoman Özgür

GSK Türkiye Ruhsatlandırma Direktörü

Gaye Karaata

Galenik Ecza Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü

Sema Yöşili

EPSA Science Coordinator 2023-24

C. Eray Yılmaz

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama İş Geliştirme Müdürü

Ebru Semiz

Farmazon Hesap Yöneticisi

Nuriye Yıldız

Farmazon Ticaret Müdürü

Adrian Louzao Pino

General Manager of AbbVie Turkey Allergan Aesthetic

Mithat Kasap

Daiichi-Sankyo Türkiye Medikal Direktörü

MUPSA 15. Yıl Konferansı Konaklama Önerileri

İstanbul dışından katılacak olup konaklama ihtiyacı olan katılımcılarımız konferansımızı gerçekleştireceğimiz Bülent Ecevit Kültür Merkezi civarındaki konaklama yerlerine belirtmiş olduğumuz iletişim numaraları üzerinden ulaşıp fiyat bilgisi alabilirler.

Etkinlik Programımız