MUPSA’lı Olmak

MUPSA’LI OLMAK

Üniversite sınavına girdin, fakülteyi kazandın. Nerede kalacağım nasıl alışacağım diye sorular kafanı meşgul ederken birden fakültenin içinde buldun kendini. Amfilerin yerleri, hocaların adları, ulaşım derken iyice kafan karışmış hissettin. Bunlar sana da tanıdık geldi mi. Eğer öyleyse üzülme, hepimizin geçtiği adımlar bunlar.

Etrafına bakındın, herkes bir koşuşturmaca içerisinde. Kimi önlüğünü giymiş elinde laboratuvar malzemeleriyle koşuyor, kimi sözlüye hazırlanıyor, kimi dersten çıkmış kahvesini yudumluyor. Telefonuna yüzlerce mesaj geliyor. Sosyal medyan da cabası. Bu kadar karışıklığın içinde kendini nasıl bulacaksın? Daha da önemlisi kendini nereye ait hissedeceksin? İşte MUPSA o anda ve o andan sonra her anında yanında. Okula adımınızı atmadan dahi sizi düşünen ve önemseyen, bir kulüpten daha fazlası.  MUPSA olarak 15. Yılımızı kutladığımız bu sene aslında sadece bizim değil hepimizin. MUPSA’yı MUPSA yapan takım arkadaşlarımız, danışman hocalarımız, back-uplarımız ve katılımcılarımız. Bu kutlama hepimizin kutlaması, MUPSA’NIN 15. Yılı, bizim “birlik” oluşumuzun 15. Yılı.

Bizim MUPSA’da çalışma anlayışımız her zaman nasıl daha iyi olabiliriz, arkadaşlarımız için nasıl gelişebiliriz yönünde. Bu yüzden 15 yıldır hiç durmadan ve önümüze çıkan her türlü zorluğu takım dayanışması ile sırtlayarak bu günlere geldik. Seneden seneye aktarılan bilgi, deneyim ve coşku bizi her sene bir adım daha ileri götürüyor.

Peki bizi farklı yapan şey ne? Kocaman ailemiz, görebileceğiniz en profesyonel çalışma arkadaşları, bizi iş hayatına hazırlayan disiplinimiz… Özgün ve inovatif çalışma ruhumuzla, adeta aidiyet hissini harmanlıyor ve ortaya MUPSA ruhunu çıkarıyoruz. Sizlerin enerjisiyle güçleniyor ve yine bu enerjiyi size geri yansıtmak için çalışıyoruz.

15 yıl, 15 yönetim kurulu, onlarca takım arkadaşı, yüzlerce üye, yüzlerce etkinlik, binlerce katılımcı. Türkiye’nin dört bir yanında en ses getiren kulüplerden biri olduğumuz için övünüyoruz. Sayfalar dolusu, gurur kaynağı geçmişimiz ve nice yıllar boyu görmek için sabırsızlandığımız geleceğimizi sizle paylaşabildiğimiz için çok şanslıyız.

Bu zamana kadar bize MUPSA kültürünü ve prensiplerini aktarmış yönetim kurullarımıza da teşekkürlerimizi sunmayı borç biliyoruz. Kulübümüzü bu günlere getirdiğiniz ve emanet etmek için bizleri layık gördüğünüz için sizlere minnettarız. Emin olun ki mirasınızı layıkıyla taşıyıp, gelecek nesillere aktarmak en önemli sorumluluğumuz.

MUPSA bir süreçtir, bir yaşam şeklidir. MUPSA’dan önce ve sonrasında olduğunuz kişi aynı olmayacaktır. Hiç bitmesini istemediğiniz bir rüya, her yokuşundan heyecan duyduğunuz bir hız treni. Bu yüzden MUPSA iyi ki var. İyi ki 15 yıldır binlerce kişinin hayatlarına dokunuyor. Her birinize sonsuz teşekkürler.

#StaywithMUPSA

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir